5 důvodů, proč přejít na elektronické cigarety namísto klasických

O tom, že kouření cigaret přináší mnoho negativních dopadů na lidské zdraví, netřeba diskutovat. Přesto i v dnešní době kouří více než čtvrtina Čechů. Pokud mezi ně patříte i vy, pak je na čase přemýšlet, co s tím udělat. Prvním krokem, jak se zbavit závislosti a udělat něco pro své zdraví, je přejít na elektronické cigarety. Najde se minimálně několik důvodů. Přečtěte si článek 5 důvodů, proč přejít na elektronické cigarety namísto klasických.

Důvody, proč přejít na elektronické cigarety:

1. Elektronické cigarety neobsahují tolik škodlivin

Elektronická cigareta je oproti klasické méně škodlivá. Nelze samozřejmě tvrdit, že je zdravá. Neobsahuje ale tolik škodlivých a toxických látek, je v ní pouze čistý nikotin.

2. Nesmrdí

I jako kuřákům vám může vadit zápach, který vydávají klasické cigarety. Stačí pár minut v uzavřené místnosti, kde se kouří, a hned vám načichne oblečení tak, že ho po příchodu domů musíte okamžitě dát do pračky. V případě elektronické cigarety tento problém odpadá. To oceníte nejen vy, ale zejména i vaše okolí.

3. Pomáhají přestat s kouřením

Přechodem na elektronické cigarety máte šanci se účinněji zbavit závislosti na kouření. Postupně snížíte dávky nikotinu, až si všimnete, že ho vaše tělo vlastně už vůbec nepotřebuje.

4. Jsou chutnější

Běžné tabákové cigarety nejsou zrovna nějakou pochoutkou. V případě elektronické varianty si však můžete dopřát úplně jinou chuť.

V současnosti jsou na trhu náplně do elektronických cigaret s desítkami různých příchutí. Od klasické tabákové až například po ovocné či čokoládové.

5. Nestojí tolik peněz

Kouření elektronické cigarety je bezpochyby cenově výhodnější. Sice vás čekají vyšší pořizovací náklady, pak však už za kouření nemusíte utrácet tolik peněz jako u klasických kupovaných krabiček cigaret.

Další výhodou elektronický cigaret je to, že nebudete mít žluté prsty a ruce.

E-cigarety a stovky příchutí máte možnost si pohodlně koupit i v jakémkoliv internetovém obchodě. Celý nákup provedete online a zboží vám po objednání přijede na vámi zvolenou adresu.